Ata Bilgisayar Hizmetlerimiz

Teknik Servis ve Onarım Hizmetleri

Günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile bilgisayarlar hayatımızın bir parçası haline gelmiştir. Bireysel veya Ticari olarak yoğun bir şekilde kullanılan bilgisayarların verimli olabilmesi için tamir ve bakım işlenlerinin profosyonel bir şekilde yapılması büyük önem arz etmektedir. Firmamız işletmelerle bakım anlaşmaları yaparak bilgisayar ve donanımları,network,printer ve server bakımlarını periyodik olarak yaparak işletmelerin performanslarına katkı sağlamaktadır. Ayrıca bireysel kullanıcılara da gerekli bakım onarım hizmetleri vermektedir.

Yedek Parça

Hizmetlerin etkin verilebilmesi için bünyemizde gerekli yedek parçaları tutarak bakım onarım hizmetlerini Hızlı bir şekilde tamamlamaktayız. Hosting (Sunucu Hizmetleri) İşletmelerin ihtiyaçlarını göz önünde tutarak hazırladığımız paketlerimizi cazip fiyat seçenekleri ile müşterilerimize sunmaktayız.

Web Tasarımı ve Programlama

İşletmelerin dünyaya açılan kapılarını ileri programlama teknikleri ile destekleyerek onların müşterileri ile iletişimlerini Satış ve pazarlama faaliyetlerinde üstün performans kazandırmayı amaçlıyoruz.

Ticari Program

İşletmemiz bünyesinde geliştirilmiş olan ATASOFT (Fatura,Stok,Cari,Çek,Senet, Banka,Kasa,Fırın,Tabldot,Teknik servis ) yazlımlarımızla işletmelerin işlerinde ince ayar yapmasını sağlayarak verimliliği ve karlılığı kontrol ederek piyasada kendilerine daha iyi yerler edinmelerini amaçlamaktayız. Ayrıca NETSIS, MIKROKOM gibi ticari ve muhasebe programlarının satışlarını yapmaktayız satış sonrası desteklerini vermekteyiz.